людям з порушенням зору
Комунальний заклад Сквирської міської ради «Сквирський центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Замість лінійки: 6 креативних ідей для 1 вересня, яке запам’ятається

Перший день навчального року не обов’язково повинен стартувати з лінійки та урочистого слова директора. Нестандартний початок навчання допоможе дітям легше налаштуватися на плідну працю та влитися в шкільний колектив. Зібрали для вас креативні ідеї до 1 вересня, які можна реалізувати замість лінійки.

14:32 21.08.2023

“Що приховує психолог: розвінчуємо міфи”: батьків і вчителів запрошують на безплатний онлайн-вебінар

Батьків і педагогів запрошують на безплатний онлайн-вебінар “Що приховує психолог: розвінчуємо міфи”, де фахівці поговорять про стереотипи, які сформувалися навколо професії психолога та людей, які відвідують відповідного спеціаліста.

14:31 21.08.2023

Як на повну використати останні тижні літа: 50 ідей для дітей і дорослих

“Сьогодні я побачила, як відлітають птахи. З кожним днем відчуття суму якось посилюється. Наче серпень зникає разом із чимось важливим. І це відчувається в розмовах з дорослими та дітьми. “Мама, що – літо закінчується? Я ж нічого не встигла!” Я вирішила щось зробити з цим відчуттям – “зникає”, – пише дитяча й сімейна психологиня Світлана Ройз.

14:28 21.08.2023

Оновлений перелік навчальної літератури та програм, рекомендованих МОН для використання в закладах освіти

Міністерство освіти і науки опублікувало лист з оновленим переліком навчальної літератури та навчальних програм, які рекомендовані для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2023/2024 навчальному році https://mon.gov.ua/.../pro-pereliki-navchalnoyi...

14:25 21.08.2023

Щоденні звички Лелі й Северина

Запропонуйте своїй дитині «Щоденні звички Лелі й Северина» — це комікс для дошкільнят і молодших школярів: https://bit.ly/46r6D4W

14:24 21.08.2023

Безпека в ЗДО: вимоги до укриттів та алгоритм дій під час загрози

Головним пріоритетом у діяльності закладу дошкільної освіти є збереження життя та здоров'я маленьких вихованців і співробітників. Як організувати безпечний освітній простір в очному форматі під час воєнного стану? Ми підготували огляд листа МОН від 20.06.2023 №1/8820-23, яким надано рекомендації щодо підготовки ЗДО до нового навчального року та порядку дій персоналу під час повітряної тривоги.

14:22 21.08.2023

МОН та ЮНІСЕФ розробляють практикум із мінної безпеки до шкільного курсу «Здоров'я, безпека та добробут»

Приблизно 30% території України — потенційно небезпечні через вибухонебезпечні предмети. Станом на 30 липня від мін та інших вибухонебезпечних предметів уже постраждали 100 дітей — дані моніторингової місії ООН з прав людини в Україні

14:21 21.08.2023

«Залишаємось з Україною» — як школярам за кордоном вивчати українську мову, літературу й історію України

Подолання освітніх утрат — один із пріоритетів ініціативи МОН із відновлення освітнього процесу «Школо, ми разом!». Нам важливо, щоб діти могли легко і цікаво надолужити пропущений матеріал.

14:19 21.08.2023

Онлайн-опитування: