людям з порушенням зору
Комунальний заклад Сквирської міської ради «Сквирський центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Школа комп’ютерної майстерності

Дата: 24.02.2021 16:51
Кількість переглядів: 186

24 лютого 2021 року на базі Сквирського ЦПРПП відбулося третє заняття Школи комп’ютерної майстерності для педагогічних працівників Сквирського РЦДЮТ.

Захід відбувся з дотриманням карантинних обмежень.

Під час заняття на тему «Особливості організації дистанційного навчання в позашкільній освіті» педагоги ознайомилися з особливостями та технічними аспектами створення освітнього відео, алгоритмом побудови ефективного дистанційного заняття, проекту та практичними порадами для педагогів з організації дистанційного навчання в позашкільній освіті.

Також працівники Центру творчості поділилися своїм досвідом, напрацюваннями та продемонстрували креативні презентації й відеоролики, створені у різноманітних програмах. Керівники гуртків виявили при цьому неабияку творчість, фантазію, активність та майстерність.

Педагоги стали активними учасниками гри «Місія здійснена» та ще раз переконалися у ефективності та продуктивності командної роботи.